+48 789 31 54 01 witaj@biznestube.pl

Małopolski Kongres Kobiet

I Małopolski Kongres Kobiet, odbywający się pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej, 1 marca 2014 roku przeszedł do historii.

O konferencji

Po raz pierwszy ponad 1000 pań z całego województwa przyjechało do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, aby wziąć udział w tej fantastycznej konferencji, której hasło przewodnie brzmiało:

„Poznajmy się! Zintegrujmy! Poczujmy naszą siłę!”.

Organizatorki Stowarzyszenie Most Kobiet zadbało o to, aby zaprosić jako ekspertów kobiety ze świata biznesu, nauki, polityki, mediów i sztuki.

Sięgajmy po moc!

W panelu “Sięgajmy po moc. Work – life balance” fantastyczne kobiety sukcesu dzieliły się swoimi osobistymi historiami i dodawały słuchaczkom energii i odwagi do działania.
To grono tworzyły Joanna Heidtman, Beata Jaszczur, Aneta Pondo, Patrycja Curyło, Joanna Bąk, Aneta Boryczko, Agata Dutkowska, Zuzanna Jawor oraz Katarzyna Warchał. Moderatorką była Violetta Bratuń, dziennikarka TVP Kraków.

“Niezmiernie miło było mi wystąpić na tak fantastycznym panelu! Mam nieodparte wrażenie, że z naszego przekazu biła prawdziwa moc i energia! Bardzo dziękuję za możliwość współtworzenia tej niesamowitej atmosfery :)!”. Patrycja Curyło – Biznestube

Efekty:

szeroka integracja środowisk kobiecych z powiatów, gmin i miast Małopolski

pokazanie dobrych praktyk i skutecznych rozwiązań

motywacja i inspiracja kobiet do działania

wymiana doświadczeń

Spotkajmy się na scenie

Kontakt

Występowaliśmy również na:

Jaką wiedzą się dzielimy?

W aulach największych krakowskich uczelni odbywają się co roku znane festiwale. Wśród liderów polskiego biznesu oraz mistrzów polskiego marketingu nie zabrakło i trenerów Biznestube, którzy prowadzili m.in. takie prelekcje i szkolenia jak:

Obudź w sobie ducha przedsiębiorczości i zadbaj o swoją przyszłość

Zostań architektem swojego biznesu. Innowacyjne podejście do tworzenia firmy

Przedsiębiorczy – Odpowiedzialny – Bogaty, czyli CSR dla każdego

Wszyscy ludzie są przedsiębiorcami

Jak efektywnie wzmacniać siebie i innych?

P jak Przedsiębiorca, czyli o korzyściach własnej działalności gospodarczej

Co się działo:

konkretne wskazówki i wiedza od przedsiębiorców

inspiracja i motywacja do realizacji swojego potencjału i zainteresowań

zwiększenie szans na rozwój i sukces swojej firmy

kreatywna atmosfera i różne pomysły na własną działalność

Co mówią uczestnicy warsztatów?

„Bardzo ciekawe, była moc i energia. Utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę być przedsiębiorcą.”

Piotr

„Uważam, że zajęcia były bardzo przyjemne, lekkie, miło się słuchało profesjonalistów. Bardzo ustrukturyzowany materiał (jasny plan), dużo wyniosłam, zanotowałam. Mam nadzieję, że wcielę w życie ☺.” Monika

„Bardzo interesujące, ciekawie prowadzone, inspirujące do zastanowienia się nad sobą i swoją dalszą drogą, pozytywne!” Ewelina

„Spotkanie bardzo na luzie, co jest bardzo pozytywne. Otwarte trenerki, dzięki czemu był świetny kontakt. Nie było sztywnej teorii.” Michał